Pc iPleaders

যোৰহাট নগৰৰ গুলীচালনা ঘটনাৰ

যোৰহাট নগৰৰ গুলীচালনা ঘটনাৰ ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা-  যোৰহাট নগৰৰ গুলীচালনা ঘটনাৰ দ্বিতীয়জন অভিযুক্ত ৰাজেশ চাহু ওৰফে ৰাহুল চাহুলৈ আৰক্ষীৰ গুলীচালনা। আৰক্ষীৰ Read more

Pc The Indian Express

চীনৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি জিয়াং জেমিনৰ ৯৬ বছৰ বয়সত মৃত্যু 

চীনৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি জিয়াং জেমিনৰ ৯৬ বছৰ বয়সত মৃত্যু  ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা-  ১৯৮৯ চনত তিয়েনানমেন স্কোৱেৰত গণতন্ত্ৰ পন্থী প্ৰতিবাদৰ পিছত দেশখনক Read more

Pc Facebook

খানাপাৰাত মেধাৱী শিক্ষাৰ্থীলৈ স্কুটী প্ৰদান মুখ্যমন্ত্ৰীৰ

খানাপাৰাত মেধাৱী শিক্ষাৰ্থীলৈ স্কুটী প্ৰদান মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা-  ”অমৃত মহোৎসৱৰ এই অমৃত কালৰ সময়ছোৱাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকল অমৃত সন্তান। দেশ আৰু বিশ্বজয় Read more

লখিমপুৰত গ্ৰাহকৰ একাউণ্টত লাখে লাখে সোমাইছে ধন

লখিমপুৰত গ্ৰাহকৰ একাউণ্টত লাখে লাখে সোমাইছে ধন ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- লখিমপুৰত এতিয়া উঠিছে টকাৰ উজান। কাৰোবাৰ বেংকৰ একাউণ্টত যদি সোমাইছে ৫০ Read more

আনন্দ শৰ্মাৰ চিকিৎসা,ভৱিষ্যত,চাকৰিৰ দায়িত্ব ল’ব বিশ্ববিদ্যালয় কৰ্তৃপক্ষই

আনন্দ শৰ্মাৰ চিকিৎসা,ভৱিষ্যত,চাকৰিৰ দায়িত্ব ল’ব বিশ্ববিদ্যালয় কৰ্তৃপক্ষই ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- ডিব্ৰুগড় বিশ্ববিদ্যালয়ৰ ভয়ংকৰ ৰেগিং ঘটনা সন্দৰ্ভত বিশ্ববিদ্যালয়ৰ উপাচাৰ্য ড° জিতেন হাজৰিকাৰ Read more

মুখ্যমন্ত্ৰী, শিক্ষামন্ত্ৰীক ৰেগিং কঠোৰ হাতেৰে দমন কৰিবলৈ অনুৰোধ 

মুখ্যমন্ত্ৰী, শিক্ষামন্ত্ৰীক ৰেগিং কঠোৰ হাতেৰে দমন কৰিবলৈ অনুৰোধ  ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- ৰেগিঙৰ কবলত পৰি ফুলকুমলীয়া ছাত্ৰৰ পৰা আৰম্ভ কৰি মহাবিদ্যালয় – Read more

PC - Deccan Herald

শিলচৰত অনুষ্ঠিত হয় ৰাজ্য চৰকাৰৰ কেবিনেট বৈঠক

শিলচৰত অনুষ্ঠিত হয় ৰাজ্য চৰকাৰৰ কেবিনেট বৈঠক ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- শিলচৰত ৰাজ্যৰ কেবিনেট বৈঠক অনুষ্ঠিত হয় ৷ নতুন বছৰৰ ৩১ মাৰ্চলৈ Read more