Blog

ৰাজস্থানৰ ভৰতপুৰত বায়ুসেনাৰ বিমান দুৰ্ঘটনাত পতিত

ৰাজস্থানৰ ভৰতপুৰত বায়ুসেনাৰ বিমান দুৰ্ঘটনাত পতিত ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- ৰাজস্থানৰ ভৰতপুৰত ভাৰতীয় সেনাৰ এখন চাৰ্টাৰ্ড বিমান দুৰ্ঘটনা পতিত হয়। শনিবাৰে পুৱা Read more

Pc Hindustan Samachar Assamese

নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ বলিষ্ঠ নেতৃত্বৰ বাবেই ভাৰতে আজি আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় মঞ্চত জাগ্ৰত ৰাষ্ট্ৰ হিচাপে স্বীকৃতি পাইছে

নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ বলিষ্ঠ নেতৃত্বৰ বাবেই ভাৰতে আজি আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় মঞ্চত জাগ্ৰত ৰাষ্ট্ৰ হিচাপে স্বীকৃতি পাইছে ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- “গণতান্ত্রিক ব্যৱস্থাৰে দলৰ সমগ্ৰ Read more

কচুৱা তিনিআলি পৰিবহন শ্ৰমিক সন্থাৰ সমাজ সংস্কাৰমূলক সভা

কচুৱা তিনিআলি পৰিবহন শ্ৰমিক সন্থাৰ সমাজ সংস্কাৰমূলক সভা খাইৰুল ইছলাম ,কচুৱা,ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা-  ৭৪ তম গনতন্ত্ৰ দিৱসৰ লগত সংগতি ৰাখি কচুৱাত Read more

Pc News18

বৰ্তমানৰ সৰস্বতী পূজা- আস্কৰ আলী

বৰ্তমানৰ সৰস্বতী পূজা   ভাৰতবৰ্ষত প্ৰাচীনকালৰ পৰাই দেৱ-দেৱী সকলৰ পূজা অৰ্চনা প্ৰচলিত । বিদ্যা অবিহনে সকলো অন্তঃসাৰশূন্য। এতেকেজ্ঞানৰ অধিষ্ঠাত্ৰী দেৱী Read more

Pc Twitter

পৌৰসভাৰ সংস্কাৰৰ দিশত এক পদক্ষেপ ৰূপে কম্পিউটাৰ বিতৰণ কৰে  মন্ত্রী অশোক সিংহলে 

পৌৰসভাৰ সংস্কাৰৰ দিশত এক পদক্ষেপ ৰূপে কম্পিউটাৰ বিতৰণ কৰে  মন্ত্রী অশোক সিংহলে  দিছপুৰ,ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা- ৰাজ্য চৰকাৰৰ গৃহ নিৰ্মাণ আৰু নগৰ Read more

গুৱাহাটীত ড০ মৰমী বৰঠাকুৰ তালুকদাৰ আৰু জ্যোৎস্না নাথৰ দুখন গ্ৰন্থ উন্মোচন

গুৱাহাটীত ড০ মৰমী বৰঠাকুৰ তালুকদাৰ আৰু জ্যোৎস্না নাথৰ দুখন গ্ৰন্থ উন্মোচন ৰঙিলী বাৰ্ত্তাসেৱা-  ৰাজ্যৰ অন্যতম প্ৰকাশন অনুষ্ঠান “পৰাগজ্যোতি প্ৰকাশন”ৰ উদ্যোগত Read more

Pc Navbharat Times

বিদ্যাৰ অধিষ্ঠাত্রী দেৱী সৰস্বতী -ৰাজলক্ষ্মী বৰঠাকুৰ

বিদ্যাৰ অধিষ্ঠাত্রী দেৱী সৰস্বতী    ভাৰতীয় দেৱ -দেৱী বোৰৰ ভিতৰত সৰস্বতী দেৱী অন্যতম। মাঘ মাহৰ শুক্লা পঞ্চমী তিথিত বিদ্যাৰ অধিষ্ঠাত্রী Read more